header photo

Масажно-косметологічний центр "Reality"

(032)232-83-59, (097)607-96-73

Увеличить...

Увеличить...
Львів, пр-т Чорновола, 67-Б
Увеличить...

Увеличить...


Львів, пр-т Чорновола, 67-Б

На жаль, саме на обличчі найчастіше локалізуються пігментні плями. І найбільш часто ця проблема зачіпає слабку половину людства – так вже влаштований жіночий організм. Іноді ці плями носять тимчасовий характер, але, як правило, вони все-таки не зникають самостійно. Тому більшість жінок часто цікавить питання: Як позбутися пігментних плям, а саме відбілювання пігментних плям на обличчі.

Пігментація на шкірі є результатом складного біологічного процесу пов’язаного із зменшенням, збільшенням або порушенням утворення в організмі меланіну. Меланін являє собою фарбувальний пігмент, що виходить з тирозину – амінокислоти, що міститься в клітинах шкіри меланоцитах, під впливом особливого ферменту – тирозинази. Особливе занепокоєння викликають пігментні плями на обличчі, причина виникнення яких може бути різною.

До причин виникнення пігментних плям на обличчі та тілі відносяться

  • прийом протизаплідних препаратів;
  • при вагітності, коли спостерігається надлишок естрогену;
  • лікування гормональними засобами;
  • дисбаланс в організмі жінки при клімаксі;
  • вікові зміни шкіри;
  • гени;
  • як наслідок після видалених прищів.

Види пігментних плям на лиці й тілі

  • Родимки або невуси. Їм характерна різноманітна кольорова гамма – від легкого коричневого до чорного. Це клітини, в яких формується меланін. З родимками потрібно бути обережним, так як деякі з ник можуть виявитися злоякісним.
  • Веснянки або ефеліди. Їх виникнення властиво людям зі світлим або рудим волоссям. Можуть з’являтися як на шкірі обличчя, так і на інших ділянках шкіри.
  • Лентиго – це велика темна пляма круглої форми з чітким окресленням. Може виникнути в будь-якому віці і є доброякісною пігментацією. Не залежить ні від вливу променів сонця, ні від сезону в році.
  • Хлоазми. Це пігментні плями на обличчі коричневого або буро-жовтого кольору. Причиною виникнення може бути вагітність або тривале перебування на сонці. Якщо хлоазми з’являються на лобі, скронях, навколо рота, повіках, то це може бути попередженням про різні захворювання: малярія, цироз печінки, глистова інвазія, хвороба яєчників, рак.
  • Старечі плями. Назва говорить сама за себе. Усе пов’язано з віковими змінами в організмі.

Процедури, що допоможуть позбутися пігментних плям

Процедури, які направленні на оновлення шкіри (відлущуючі) – це хімічні пілінги, шліфування, ультразвуковий пілінг.
  • Хімічні пілінги. Для видалення пігментних плям підходять пілінги на основі AHA – кислот (гліколева, мигдальна, молочна кислоти), саліцилової або трихлороцтової (ТСА) кислоти, ретиноїдів. Різна глибина впливу і проникнення дозволяють проводити різноманітні курси процедур з різними реабілітаційними періодами. Фахівці в даному випадку завжди орієнтуються на індивідуальні особливості пацієнта. Пілінги поверхневого впливу проводять сетами 6-10 разів, один раз на 7-10 днів. Середній пілінг – це курс з 2-3 процедур, раз в 1-1,5 місяця. Обов’язкові рекомендації фахівця до, під час і після курсу проведення процедур.
  • Мікродермабразія – процедура видалення пігментних плям шляхом механічного відлущування потоком кристалів або мікрокристалів. Завдяки даній маніпуляції делікатно віддаляється поверхневий шар шкіри і одночасно стимулюється оновлення його глибоких шарів, а також дерми (середнього шару шкіри). Для мікродермабразії використовуються мікрокристали оксиду алюмінію, які під натиском, механічно шліфують або знімають верхній шар шкіри. Мікродермабразія застосовується для видалення пігментних плям на віковий шкірі, схильної до гіперкератозу. Методика ефективна і при постзапальній пігментації, і після вугрової хвороби, де, як правило, є змінений рельєф шкіри.
  • Лазерне шліфування шкіри – процедура видалення пігментних плям шляхом руйнування клітин епідермісу з надмірним вмістом пігментів за рахунок їх нагрівання. При поєднанні гіперпігментації з ознаками фото- і хроностаріння використовують лазерне шліфування шкіри обличчя (СО2 -лазер, єрбієвий лазер) з абляцією або без. Як показує практика, кращі клінічні результати відзначаються після застосування фракційного єрбієвого (1550 нм) лазера і СО2 (10600 нм), при цьому застосовують низьку енергію і високу щільність покриття.

У сучасній медицині широку популярність набрав метод фракційного фототермолізу, при якому подача лазерного випромінювання на тканину здійснюється шляхом фракціонування (розподілу) на сотні мікропроменів, що проникають на досить велику глибину (до 2000 мікрон). Такий вплив дозволяє знизити енергетичне навантаження на тканини, що в свою чергу сприяє швидкій регенерації і дозволяє уникнути ускладнень.

Фототерапія – видалення пігментних плям за допомогою стимулювання вироблення колагену і еластину.

ЕЛОС-терапія – поєднання впливу світлової енергії та електричного струму. За допомогою суміщення IPL і RF-випромінювання можна домогтися селективної коагуляції розширених поверхневих судин, видалення епідермальної гіперпігментації при мінімальному ризику пошкодження навколишніх тканин. При цьому термоефект розвивається на глибині до 4 мм. Поліпшення текстури шкіри і її ліфтинг досягається завдяки додатковому синтезу колагенових волокон, викликаному впливом радіохвиль. Цей ефект носить накопичувальний (кумулятивний) характер і наростає від процедури до процедури. Досягнутий результат повинен закріплюватися підтримуючими курсами процедур.

Озонотерапія – процедура видалення пігментних плям (посттравматичної або запальної пігментації ), яка надає протизапальну і розсмоктуючу дію на плями. Всі перераховані вище процедури можуть проводитися курсом від 2 до 5 процедур, в залежності від ступеня вираженості пігментної плями, з інтервалом раз на місяць-два. Курс і його тривалість проведення, тимчасові інтервали варіює лікар. Процедури, які направленні на зменшення продукції меланіну (депігментуюча терапія) і позбавлення пігментних плям – це домашній і професійний догляд (креми, маски, концентрати, сироватки), фізіотерапевтичні процедури, сеанси мезотерапії. Фізіотерапевтичні процедури, що поліпшують біопроникність шкіри. Такі процедури покращують проникнення активних сироваток і лосьйонів в глибші шари шкіри, як правило, вони містять компоненти, які переводять меланін в безбарвну форму. Курс видалення пігментних плям зазвичай становить від 10 до 15 процедур, в середньому один-три рази на тиждень.

Сеанси мезотерапії. Спеціаліст перед процедурою створює коктейль або використовує вже готовий, але з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Курс процедур становить 6-8 процедур, раз на 7-10 днів.

Домашній і професійний догляд (креми, маски, сироватки, концентрати та ін.). До складу засобів входять інгредієнти, що володіють відбілюючою дією, найефективніші для видалення пігментних плям – це гідрохінон, перекис водню, коєва і аскорбінова кислоти, арбутин, екстракти паперової шовковиці, солодки і алоєзін. Кожен компонент має свої показання та протипоказання, особливості застосування та побічні дії. Перед застосуванням продукції необхідно проконсультуватися з фахівцем.

В даний час розвиток технологій та естетичної медицини дають можливість грамотно і комплексно підійти до видалення пігментних плям і повністю їх позбутися. Однак, не варто боротися з плямами самостійно, таким самолікуванням можна посилити проблему. Щоб назавжди позбутися від пігментних плям, зверніться до лікаря (дерматолога, косметолога), який розробить для вас індивідуальну схему і план лікування, і запасіться терпінням – боротьба з пігментацією вимагає часу.

Ми завжди раді проконсультувати або записати Вас на прийом до наших спеціалістів за телефонами:
(032)232-83-59, (097)607-96-73

Також, Ви можете відвідати наш косметологічний центр “Reality” за адресою: м.Львів, пр.Чорновола, 67Б.

(032)232-83-59, (097)607-96-73



Реклама на сайте  Добавить компанию